در حال نمایش 4 نتیجه

طراحی در فتوشاپ

فتوشاپ
5.00 4 رای

دوره آموزشی طراحی در فتوشاپ سرآغازی برای طراحی های مختلف از جمله طراحی کارت ویزیت و سربرگ است. در این دوره با تمامی ابزارهای مربوط به طراحی با جزئیات آشنا می شوید. همچنین می توانید فیلترهای مختلفی بر روی تصویرها اعمال می کنید.

5
4
299,000 تومان

رتوش با فتوشاپ

فتوشاپ
5.00 5 رای

در دوره آموزشی رتوش با فتوشاپ با ابزارهای رتوش در نرم افزار فتوشاپ آشنا خواهید شد. تکنیکهای متفاوت رتوش چهره به صورت کامل تشریح شده است. مدت زمان آموزش دوره بیش از 4 ساعت و در قالب 52 ویدئوی آموزشی می باشد.

5
3
299,000 تومان

فتوشاپ مقدماتی

فتوشاپ
5.00 3 رای

با استفاده از دوره آموزشی فتوشاپ مقدماتی می‌توانید تصاویر خود را به راحتی ویرایش کنید و اشکالاتی که در تصاویر وجود دارد را به راحتی و با چند کلیک برطرف کنید. با یادگیری این نرم افزار می توانید تصاویر خود را به صورت طبیعی رتوش کنید، به تصویرهای خود جلوه های ویژه اعمال کنید و یا رنگ و روشنایی تصاویر خود را بهبود ببخشید. در این دوره سعی شده است به زبانی بسیار ساده و روان بخش های مختلف فتوشاپ آموزش داده شود.

4
2
205,000 تومان

پکیج طلایی فتوشاپ

فتوشاپ
5.00 3 رای

فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی قوی است که توسط بسیاری از گرافیستها مورد استفاده قرار می­ گیرد. علت محبوبیت این نرم افزار به ابزارها و فرمانهای متنوعی است که کاربران با استفاده از آن می توانند نیازهای خود را برطرف کنند. با پکیج طلایی فتوشاپ می‌توانید تصاویر خود را به راحتی ویرایش کنید و اشکالاتی که در تصاویر وجود دارد را به راحتی و با چند کلیک برطرف کنید.  با یادگیری این نرم افزار می توانید تصاویر خود را به صورت طبیعی رتوش کرده و به تصویرهای خود جلوه های ویژه اعمال کنید و یا رنگ و روشنایی تصاویر خود را بهبود ببخشید. در این دوره سعی شده است به زبانی بسیار ساده و روان بخش های مختلف فتوشاپ آموزش داده شود.

12
24
890,000 تومان