نمایش دادن همه 4 نتیجه

وبینار نگارش پایان‌نامه با مایکروسافت ورد

نگارش پایان نامه با مایکروسافت ورد

یکی از چالش‌هایی که اکثر کاربران به خصوص دانشجویان با آن روبرو هستند تهیه و تدوین محتوای علمی ‌(پایان‌نامه، مقاله و غیره) در چارچوب استانداردهای نگارشی بوده تا مورد تایید و پذیرش مراکز علمی قرار گیرد. این مسئله باعث بروز مشکلات زیادی در امر تدوین پایان‌نامه از نظر صرف هزینه، انرژی و زمان می‌شود.

ویژگی منحصر به فرد این دوره، آموزش کاربردی نرم‌افزار واژه‌پرداز Microsoft Office Word در قالب یک الگوریتم کاربردی دقیق و منحصر به فرد بوده که با پیروی از آن، در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه در طی فرایند تهیه و تدوین پایان نامه ها و مقالات حاصل می شود. محتوای این دوره توسط تمامی اساتید و دانشجویان می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

شایان ذکر است کلیه‌ی مطالب و تکنیک‌های ارائه شده در این دوره در تمامی نسخه‌های نرم‌افزار MS Word قابل استفاده می‌باشند.

ویژگی های دوره:
  • زمان برگزاری دوره تیرماه ۱۴۰۱
  • مدت زمان دوره 6 ساعت ( دو جلسه 3 ساعته)
  • برگزاری دوره آنلاین با مشارکت موسسه کانتودیو و رایادرس
  • معرفی یک الگوریتم کاربردی طراحی و نگارش فایل پایان نامه
  • ارایه فیلم آموزشی دوره
  • دسترسی اختصاصی به کارتابل شخصی و مدیریت فرایند یادگیری
  • دسترسی به محتوای دوره به صورت تعاملی به همراه آزمون
  • دسترسی به فیلم های آموزشی
  • اعطای گواهی نامه از سوی رایادرس و کانتودیو
6
22
69,000 تومان

وبینار کاربردی و پروژه محور گوگل درایو

گوگل درایو

با استفاده از گوگل درایو می توانید انواع فایل های متنی، صفحه گسترده و ارائه مطلب را ایجاد و مدیریت کنید. همچنین یک فایل را در قالب مشارکت تیمی بین اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید و مدیریت کنید تا چه کسانی صرفا امکان خواندن، چه کسانی درج نظرات و یا چه کسانی ویرایش محتوا را دارند. همچنین شما می توانید عملکرد تمامی افراد تیم را به صورت مستمر و آنلاین مشاهده کنید. با گوگل درایو تمامی محدودیت های مکانی از پیش روی شما برداشته می شود. فقط کافی است از طریق گوشی هوشمند و یا لپ تاپ به اینترنت متصل شوید تا تمامی امور را بر روی فایل های خود اعمال نمایید.

6
6
59,000 تومان

وبینار تولید محتوای الکترونیکی با موبایل

تولید محتوا

با شرکت در دوره تولید محتوا با موبایل خیلی سریع و آسان می توانید مهارت تولید محتوای آموزشی را کسب کنید. در این دوره شما یاد خواهید گرفت چگونه نرم افزار تصویربرداری از صفحه نمایش را نصب و محتوای خود مانند فایل پاورپوینت را بر روی گوشی خود آماده کنید و سپس به تدریس و ضبط آن بپردازید. همچنین با استفاده از برنامه وایت برد به تدریس پرداخته و از محتوای صفحه نمایش موبایل خود فیلم آموزشی با کیفیت مطلوب و حجم کم تولید نمایید.

3
1
32,000 9,000 تومان