نمایش 1–6 از 32 نتیجه

نرم افزار ثبت و صدور قولنامه در اکسس

بدون امتیاز 0 رای

ما افتخار داریم که برنامه ثبت و صدور قولنامه موتور سیکلت را به شما معرفی کنیم. این برنامه با استفاده از نرم افزار اکسس و رابط کاربری آسان، به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی قولنامه‌های خود را ثبت و صادر کنید. همچنین، با استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود تاریخچه قولنامه‌های خود را مشاهده و مدیریت کنید. در صورت نیاز به سفارشی کردن محصول با تولیدکننده محصول تماس حاصل فرمایید.

0
500,000 250,000 تومان

سورس پروژه ثبت و صدور قولنامه در اکسس

5.00 1 رای

در این پکیج، سورس کد برنامه ثبت و صدور قولنامه موتور سیکلت را دریافت خواهید کرد. این برنامه با استفاده از نرم افزار اکسس و رابط کاربری آسان، به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی قولنامه‌های خود را ثبت و صادر کنید. همچنین، با استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود تاریخچه قولنامه‌های خود را مشاهده و مدیریت کنید. دسترسی به این سورس کد به شما امکان می دهد از ماژولهای استفاده شده در برنامه بهره‌مند شوید. می‌توانید تکنیک‌های استفاده شده در پروژه را بر روی پروژه‌های تجاری خود پیاده‌سازی کرده، نرم‌افزارهای حرفه‌ای‌تر تولید کرده و درآمد خود را در این زمینه افزایش دهید.

0
1,200,000 600,000 تومان

آموزشی سطح دسترسی کاربران در اکسس

در این ویدئو آموزشی نحوه دسترسی کاربران به فرمها و سایر آبجکتهای اکسس آموزش داده شده است. پس از خرید این دوره فایل آموزشی به همراه سورس برنامه در اختیار شما قرار می‌گیرد. به راحتی می‌توانید برای پروژه‌های خود کدنویسی کرده و یا به سادگی ماژول‌ها را در برنامه خود کپی کرده و از آن استفاده نمایید.
0.5
6
49,000 تومان

ترفندهای کاربردی اکسس

این پکیج آموزشی شامل ویدئوهایی در زمینه نرم افزار مایکروسافت اکسس می باشد. ترفندهایی که می توانید از آنها در پروژه های مبتنی بر اکسس استفاده نمایید. این پکیج شامل 20 قطعه فیلم آموزشی به همراه فایل اکسس می باشد. می توانید ماژول های استفاده شده در پروژه اکسس را در پروژه های خود کپی کرده و مورد استفاده قرار دهید.
2
126
59000 تومان رایگان!