نمایش 1–6 از 8 نتیجه

نرم افزار ثبت و صدور قولنامه در اکسس

بدون امتیاز 0 رای

ما افتخار داریم که برنامه ثبت و صدور قولنامه موتور سیکلت را به شما معرفی کنیم. این برنامه با استفاده از نرم افزار اکسس و رابط کاربری آسان، به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی قولنامه‌های خود را ثبت و صادر کنید. همچنین، با استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود تاریخچه قولنامه‌های خود را مشاهده و مدیریت کنید. در صورت نیاز به سفارشی کردن محصول با تولیدکننده محصول تماس حاصل فرمایید.

0
500,000 250,000 تومان

سورس پروژه ثبت و صدور قولنامه در اکسس

5.00 1 رای

در این پکیج، سورس کد برنامه ثبت و صدور قولنامه موتور سیکلت را دریافت خواهید کرد. این برنامه با استفاده از نرم افزار اکسس و رابط کاربری آسان، به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی قولنامه‌های خود را ثبت و صادر کنید. همچنین، با استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود تاریخچه قولنامه‌های خود را مشاهده و مدیریت کنید. دسترسی به این سورس کد به شما امکان می دهد از ماژولهای استفاده شده در برنامه بهره‌مند شوید. می‌توانید تکنیک‌های استفاده شده در پروژه را بر روی پروژه‌های تجاری خود پیاده‌سازی کرده، نرم‌افزارهای حرفه‌ای‌تر تولید کرده و درآمد خود را در این زمینه افزایش دهید.

0
1,200,000 600,000 تومان

پودمان پنجم: حل مسائل شرطی

این مجموعه شامل پودمان پنجم کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی است. در این مجموعه با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ، ساختارهای شرطی و کنترل خطا تدریس شده است. انواع عملگرها و ساختارهای شرطی و تشخیص وجود ساختارهای شرطی در برنامه فراگرفته و همچنین در صورت بروز خطا، فرا می گیرید چگونه خطاهای برنامه را برطرف کنید.

2
0
50,000 تومان

پودمان چهارم: حل مسائل ساده

این مجموعه آموزشی شامل پودمان چهارم از کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی پایه دهم رشته شبکه و نرم افزار است. در این آموزش، دانش و روش حل مسئله، الگورتیم، فلوچارت، کار با محیط برنامه نویسی ویژوال استودیو، دریافت، نمایش و تبدیل داده و کار با عملگرهای منطقی و دستورات شرطی ساده و پیچیده به زبان سی شارپ را فراخواهید گرفت.

2
1
50,000 تومان