نمایش 1–6 از 30 نتیجه

نمونه سوال نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای (پودمان 1)

بدون امتیاز 0 رای

در این محصول نمونه سوال پروژه محور و مبتنی بر شایستگی به منظور ارزیابی هنرجویان پایه دهم رشته شبکه و نرم افزار طراحی شده است. این نمونه سوالات به هنرجویان کمک می کند میزان شایستگی خود را قبل از آزمون بسنجند. در هر کدام از سوالات یک شرایط واقعی مثال زده شده است که ممکن است در آینده برای وی پیش آید و باید بتواند برای آن راه حلی داشته باشد. این نمونه سوالات نه تنها برای سنجش و ارزیابی است بلکه به هنرجویان کمک می‌کند دانش و تجربه خود را افزایش دهند و خود را در شرایط مختلف برای حل مشکل قرار دهند. هنرآموزان گرامی نیز می‌توانند از این سوالات برای آزمون پایانی پودمان 1 درس نصب و راه اندازی سیستم های اطلاعاتی استفاده نمایند. این محصول حاوی 81 نمونه سوال و با فرمت قابل ویرایش Word می‌باشد.

4
25,000 تومان

پودمان پنجم: حل مسائل شرطی (به همراه نکات طلایی)

5.00 1 رای

این مجموعه شامل سه جلسه فیلم آموزشی پودمان پنجم کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامه‌سازی است. در این مجموعه با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ، ساختارهای شرطی و کنترل خطا تدریس شده است. انواع عملگرها و ساختارهای شرطی و تشخیص وجود ساختارهای شرطی در برنامه فراگرفته و همچنین در صورت بروز خطا، فرا می گیرید چگونه خطاهای برنامه را برطرف کنید. این مجموعه آموزشی به شما کمک می‌کند به سادگی بتوانید در آزمون عملی این پودمان شرکت کرده و نمرات عالی دریافت کنید. نکات آموزشی که در این مجموعه قرار داده شده است به هنرجویان کمک می‌کند راحت‌تر بتوانند مفاهیم برنامه‌نویسی را درک کنند.

4.5
248
99,000 45,000 تومان

نمونه سوال پودمان 2 تجارت الکترونیک و امنیت شبکه

بدون امتیاز 0 رای

پرستاشاپ یک CMS برای طراحی سایت بدون کدنویسی است که در پودمان 2 کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکه (رشته شبکه و نرم‌افزار) به این موضوع پرداخته شده است. در این محصول نمونه سوال عملی تهیه شده است تا هنرجویان با نمونه سوال آشنا شده و بدون استرس در آزمون عملی شرکت نمایند. همچنین هنرآموزان نیز می‌توانند از سوالات آن برای برگزاری آزمون‌های مبتنی بر شایستگی استفاده نمایند. محصول حاوی یک فایل و 35 سوال عملی است. فایل سوال به صورت ورد با قابلیت ویرایش است.

14
25,000 9,000 تومان

نمونه سوال پودمان 5 تجارت الکترونیک و امنیت شبکه

5.00 4 رای

یکی از چالش‌های موجود در پودمان 5 کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکه (رشته شبکه و نرم‌افزار) این است که به دلیل نبودن امکانات کافی برای انجام فعالیت‌های تدریس شده مربوط به بحث شبکه‌افزارها و دوربین‌های تحت شبکه، هنرجویان نمی‌دانند به چه صورت باید مطالعه کنند و فعالیت‌های کارگاهی را به چه شکل تمرین کنند تا برای آزمون آمادگی لازم را داشته باشند. در این مجموعه آموزشی نمونه سوال به همراه پاسخ گام به گام تصویری تهیه شده است تا بتوانید با نمونه سوال آشنا شده و بدون استرس در آزمون عملی شرکت نمایید.

43
25,000 9,000 تومان

نمونه سوالات کتاب توسعه برنامه‌سازی و پایگاه داده

بدون امتیاز 0 رای

در این محصول برای تمامی پودمان‌های کتاب درسی توسعه برنامه‌سازی و پایگاه داده پایه یازدهم رشته شبکه و نرم‌افزار نمونه سوال مبتنی بر شایستگی و کاملاً استاندارد طراحی شده است. نمونه سوالات به هنرجویان این رشته کمک می‌کند دانش و مهارت خود را در این درس ارزیابی کنند و برای آزمون پایانی پودمان‌های این کتاب آمادگی لازم را کسب نمایند. همچنین هنرآموزان این رشته نیز می‌توانند از نمونه سوالات استفاده کرده و برای برگزاری آزمون پودمان‌های این درس از سوالات طراحی شده ایده گرفته و نمونه سوالات جدید طراحی نمایند. لازم به ذکر است فایل‌های نمونه سوالات مربوط به پنج پودمان به صورت مجزا و در نسخه PDF و Word در محصول گنجانده شده است.

11
29,000 15,000 تومان