در حال نمایش 4 نتیجه

نرم افزار محاسبه زمان

بدون امتیاز 0 رای
نرم افزار محاسبه زمان برای چه مشاغلی مناسب است؟ نرم افزار محاسبه زمان برای مشاغلی که بر اساس زمان استفاده شده از مشتریان هزینه دریافت می کنند، مانند خانه های بازی ، وکلا، مشاوران، پیمانکاران، طراحان و فریلنسرها، بسیار مفید است. ردیابی زمان: به شما امکان می دهد تا زمان صرف شده برای هر پروژه، وظیفه یا فعالیت را به طور دقیق ردیابی کنید. گزارش دهی: گزارش های دقیقی از زمان صرف شده برای هر پروژه یا وظیفه ارائه می دهد. قابلیت های سفارشی سازی: به شما امکان می دهد تا نرم افزار را متناسب با نیازهای خود سفارشی کنید.
1
150,000 تومان

نرم افزار ثبت و چاپ فرم دستور الکترونیکی بین بانکی

بدون امتیاز 0 رای
بسیاری از سازمان‌ها و ادارات در بخش حسابداری به فرم حواله ساتنا یا فرم دستور پرداخت الکترونیکی بین بانکی نیاز دارند تا بتوانند به حساب کارمندان یا افراد دیگر واریز پول انجام دهند. در حال حاضر، این فرم‌ها به صورت دستی نوشته یا با استفاده از فرمت Word تایپ می‌شوند.
 
برای راحتی کار و همچنین ثبت اطلاعات به صورت دقیق‌تر، فرم حواله ساتنا را برای شما طراحی کرده‌ایم. این فرم، طبق فرم اصلی صادره از بانک ملی ایران طراحی شده است و در نرم‌افزار Access باز می‌شود.
 
بعد از وارد کردن اطلاعات ثابت سازمانی یا شخصی، شما می‌توانید اطلاعات حواله خود را وارد کنید و سپس آن‌ها را چاپ کنید. این اطلاعات را همچنین می‌توانید ذخیره کنید تا در صورت نیاز، مجدداً اقدام به چاپ آن‌ها کنید.
 
این فرم جهت حواله اشخاص حقوقی و حقیقی طراحی شده است،
در صورت نیاز به تغییرات و یا دیگر فرم‌ها، با ما از طریق راه‌های ارتباطی در تماس باشید.
 
با وارد کردن مبلغ حواله به عدد، مبلغ به حروف آن به صورت خودکار در محل مربوطه مشخص می‌شود و نیازی به تایپ آن نیست.
6
150,000 تومان

نرم افزار ثبت و صدور قولنامه در اکسس

بدون امتیاز 0 رای

ما افتخار داریم که برنامه ثبت و صدور قولنامه موتور سیکلت را به شما معرفی کنیم. این برنامه با استفاده از نرم افزار اکسس و رابط کاربری آسان، به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی قولنامه‌های خود را ثبت و صادر کنید. همچنین، با استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود تاریخچه قولنامه‌های خود را مشاهده و مدیریت کنید. در صورت نیاز به سفارشی کردن محصول با تولیدکننده محصول تماس حاصل فرمایید.

1
500,000 250,000 تومان

سورس پروژه ثبت و صدور قولنامه در اکسس

5.00 1 رای

در این پکیج، سورس کد برنامه ثبت و صدور قولنامه موتور سیکلت را دریافت خواهید کرد. این برنامه با استفاده از نرم افزار اکسس و رابط کاربری آسان، به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی قولنامه‌های خود را ثبت و صادر کنید. همچنین، با استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود تاریخچه قولنامه‌های خود را مشاهده و مدیریت کنید. دسترسی به این سورس کد به شما امکان می دهد از ماژولهای استفاده شده در برنامه بهره‌مند شوید. می‌توانید تکنیک‌های استفاده شده در پروژه را بر روی پروژه‌های تجاری خود پیاده‌سازی کرده، نرم‌افزارهای حرفه‌ای‌تر تولید کرده و درآمد خود را در این زمینه افزایش دهید.

3
1,200,000 600,000 تومان