نمایش 1–6 از 14 نتیجه

آموزش CSS به زبان ساده

4.90 10 رای

در این دوره قصد داریم CSS را به شما به شکل کامل آموزش دهیم. تا بتوانید از CSS برای طراحی وبسایت مورد نظر خود استفاده نمایید. در دوره طراحی وب با زبان HTML صفحات وب طراحی می شوند و برای اینکه ظاهر سایت مطلوب باشد باید با استفاده از CSS قالب سایت طراحی گردد. هدف این مجموعه آموزشی این است که به زبانی ساده بتوانید کار با CSS را فرا گرفته و به کار ببندید.

2
139
59000 تومان رایگان!

آموزش آپلود سایت

پس از انجام مراحل ثبت دامنه، از هر سایتی که خدمات هاست را دریافت کرده اید می توانید وارد کنترل پنل سایت خود شوید. در این ویدئو آموزشی نحوه وارد شدن به پنل سایت و همچنین دسترسی به صفحه اصلی سایت و ویرایش آن آموزش داده شده است. در این فیلم آموزشی نحوه آپلود کردن سایت طراحی شده را بر روی یک هاست به صورت واقعی فرا خواهید گرفت.

0.5
4
8,900 تومان

آموزش خرید هاست و دامین

برای اینکه بتونید وب سایتی راه‌اندازی کنید اولین چیزی که نیاز دارید یک دامنه است. نام دامنه در واقع همان اسم سایت شماست. علاوه بر آن نیاز به فضایی دارید که سایتتان را بر روی آن راه اندازی کنید. پس باید یک هاست (میزبان) که این خدمات را به شما بدهد خریداری کنید. در این ویدئو آموزشی به صورت واقعی یک دامنه ثبت و هاست خریداری می شود تا در آموزش های آتی قدم به قدم بتوانید سایت واقعی راه اندازی نمایید. یعنی سایتی که بتوانید از طریق آن اطلاعات خودتان را بر روی آن آپلود کنید.

0.5
7
4,900 تومان