نمایش 1–6 از 8 نتیجه

آموزش Edraw-Max برای کودکان

بدون امتیاز 0 رای

نرم‌افزار Edraw-Max یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای گرافیکی وکتور است که به سادگی می‌توان طرح‌های خلاقانه‌ای تولید کرد. در این مجموعه آموزشی به بیانی بسیار ساده و روان شیوه کار با این نرم‌افزار را فراخواهید گرفت. این آموزش ویژه کودکان و نوجوانان طراحی شده است تا علاوه بر آشنایی با این نرم‌افزار کاربردی، خلاقیت خود را افزایش داده و از آن در انجام بسیاری از کارهای مبتنی بر گرافیک استفاده نمایند.

1
7
49,000 35,000 تومان

طراحی ست اداری در فتوشاپ

فتوشاپ

در دوره آموزشی طراحی ست اداری در فتوشاپ مراحل طراحی ست اداری شامل کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، لیبل سی دی، کاور سی دی، پوشه ارائه کار، گواهینامه پایان دوره و طراحی روی لیوان به صورت گام به گام آموزش داده شده است بدین صورت که ابتدا به ایجاد المان های مورد نیاز برای تم ست اداری پرداخته، سپس سایر طراحی های لازم برای بخش های مختلف انجام می شود. آموزش به صورت پروژه محور و کاربردی است.

3
5
35,000 تومان

طراحی در فتوشاپ

فتوشاپ

دوره آموزشی طراحی در فتوشاپ سرآغازی برای طراحی های مختلف از جمله طراحی کارت ویزیت و سربرگ است. در این دوره با تمامی ابزارهای مربوط به طراحی با جزئیات آشنا می شوید. همچنین می توانید فیلترهای مختلفی بر روی تصویرها اعمال می کنید.

5
3
113,000 تومان

رتوش با فتوشاپ

فتوشاپ

در دوره آموزشی رتوش با فتوشاپ با ابزارهای رتوش در نرم افزار فتوشاپ آشنا خواهید شد. تکنیکهای متفاوت رتوش چهره به صورت کامل تشریح شده است. مدت زمان آموزش دوره بیش از 4 ساعت و در قالب 52 ویدئوی آموزشی می باشد.

5
3
113,000 تومان