گوگل درایو
تاریخ شروع

13:00

سه‌شنبه - 1400/07/27

تاریخ پایان

16:00

چهارشنبه - 1400/07/28

آدرس

برگزاری دوره به صورت مجازی از طریق سامانه اسکای روم

درباره رویداد

تا کنون پیش آمده بخواهید محتواهای خودتان را در جلسه ای ارائه دهید، ولی فراموش کرده اید تا آن را با خود ببرید و یا اینکه فایل های شما به درستی اجرا نشده اند؟
آیا تا کنون خواسته اید یک کار تیمی را به صورت آنلاین با اعضای تیم خود انجام دهید و دسترسی به فایل ها و یا توزیع دسترسی به آنها بین همکاران شما از راه دور، برای شما یک رویا بوده است؟
آیا با مدیریت کار تیمی در دوران دورکاری به مشکل برخورده اید؟
آیا تا کنون خواسته اید از مخاطبان خود نظرسنجی به عمل آورید و یا داده ای را جمع آوری کنید، ولی مخاطبان شما در دسترس نبودند؟
آیا تا کنون تلاش کرده اید محتوای متنی یک فایل تصویری و یا PDF را در قالب یک فایل متنی استخراج کنید؟

شرکت گوگل برای این دسته از کاربران خود راه حلی ارائه داده است تا از طریق آن کاربران در هر زمانی و هر مکانی به داده های خود دسترسی داشته باشند، به صورت تیمی و همزمان روی یک پروژه کار کنند و انواع فرم های اطلاعاتی را طراحی کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. این سرویس، گوگل درایو نام دارد و حاوی چندین نرم افزار تحت وب قدرتمند می باشد که انجام امور مدیریت فایل ها را برای شما بسیار آسان و ایمن می نماید. گوگل درایو در کنار ارائه نرم افزار، فضایی به میزان 15 گیگابایت رایگان در اختیار شما می گذارد که فضا همانند یک حافظه فلش عمل می کند. از طریق گوگل درایو می توانید به راحتی به مدیریت، ویرایش، اشتراک گذاری، دانلود و آپلود انواع فایل ها با فرمت های صوتی، تصویری، ویدئویی، فایل گرافیکی و اسناد خود بپردازید.
با استفاده از گوگل درایو می توانید انواع فایل های متنی، صفحه گسترده و ارائه مطلب را ایجاد و مدیریت کنید. همچنین یک فایل را در قالب مشارکت تیمی بین اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید و مدیریت کنید تا چه کسانی صرفا امکان خواندن، چه کسانی درج نظرات و یا چه کسانی ویرایش محتوا را دارند. همچنین شما می توانید عملکرد تمامی افراد تیم را به صورت مستمر و آنلاین مشاهده کنید.
با گوگل درایو تمامی محدودیت های مکانی از پیش روی شما برداشته می شود. فقط کافی است از طریق گوشی هوشمند و یا لپ تاپ به اینترنت متصل شوید تا تمامی امور را بر روی فایل های خود اعمال نمایید.
ما در این دوره به شما کمک می کنیم تا تمامی مهارت های لازم جهت کاربری حرفه ای با نرم افزارهای گوگل درایو را بدست آورید. در این دوره شما بصورت عملی با طراحی و مدیریت پروژه های در قالب فایل های آنلاین آشنا می شوید. در این دوره، ما به فراگیران کمک می کنیم تا پروژه های شخصی خودشان را تولید کنند و در ادامه آموزش، آن را توسعه و تکمیل نمایند. شما پس از این دوره خواهید توانست تا به راحتی تمامی کارهای تیمی تان را مدیریت کنید، انجام امور اداری تان را تسهیل نمایید، برای امور پژوهشی و تحقیقاتی داده گردآوری نمایید.

محتوای دوره:
#️⃣ آشنایی با طریقه ایجاد حساب گوگل
#️⃣ آشنایی با گوگل درایو و محیط کاری آن (نسخه تحت وب، تحت ویندوز و نیز سیستم عامل های گوشی های هوشمند)
#️⃣ آشنایی با انواع نرم افزارها و ابزارهای گوگل درایو
#️⃣ آشنایی با بارگذاری و دانلود فایل ها
#️⃣ آشنایی با طریقه ایجاد انواع فایل های متنی، صفحه گسترده و ارائه مطلب
#️⃣ آشنایی با طریقه کار با فایل ها، مدیریت محتوا و قالب بندی آنها
#️⃣ بسترسازی برای انجام کار تیمی بر بستر وب
#️⃣ آشنایی با طریقه به اشتراک گذاری و مدیریت هوشمند دسترسی فایل ها برای تیم
#️⃣ آشنایی با طریقه ایجاد فرم های نظرسنجی و جمع آوری اطلاعات
#️⃣ آشنایی با طریقه کار با داده ها و تولید گزارشات آنلاین و لحظه ای
#️⃣ آموزش تبدیل تصویر به متن
#️⃣ آموزش تبدیل صوت به متن

مدت زمان دوره: 6 ساعت

تعداد جلسات: 2